X
عکس سارا چیت ساز

سارا چیت ساز

نوبت دهی اینترنتی سارا چیت ساز پزشک عمومی در شهر رشت و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از سارا چیت ساز نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی سارا چیت ساز

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد سارا چیت ساز

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، سارا چیت ساز را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای سارا چیت ساز ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی سارا چیت ساز، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از سارا چیت ساز چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از سارا چیت ساز، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با سارا چیت ساز انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب سارا چیت ساز به آدرس رشت، پل بوسار، ساختمان دانا، طبقه8، واحد85، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای سارا چیت ساز رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا سارا چیت ساز تنها بیماران رشت را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه سارا چیت ساز به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر رشت مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در رشت و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با سارا چیت ساز، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با سارا چیت ساز مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

سارا چیت ساز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

سارا چیت ساز در زمینه پزشک عمومی، در شهر رشت فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب سارا چیت ساز کجاست؟

مطب سارا چیت ساز به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر رشت فعالیت میکند، رشت، پل بوسار، ساختمان دانا، طبقه8، واحد85 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب سارا چیت ساز، از طریق شماره تلفن مطب سارا چیت ساز که 09118067232 - 001332111551 ، میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت سارا چیت ساز چقدر است؟

هزینه ویزیت سارا چیت ساز، پزشک عمومی، در شهر رشت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل سارا چیت ساز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب سارا چیت ساز

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از سارا چیت ساز کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به سارا چیت ساز امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به سارا چیت ساز فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.