عکس ریحانه شهبازی

ریحانه شهبازی

نوبت دهی اینترنتی ریحانه شهبازی پزشک عمومی در شهر رشت و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از ریحانه شهبازی نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • رشت، گلسار، خیابان نواب، روبه روی داروخانه ایروانی، ساختمان سپید، طبقه2
 • 0
 • 01332135753
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 103904
 • رشت

نوبت دهی اینترنتی ریحانه شهبازی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد ریحانه شهبازی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، ریحانه شهبازی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای ریحانه شهبازی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی ریحانه شهبازی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از ریحانه شهبازی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از ریحانه شهبازی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با ریحانه شهبازی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب ریحانه شهبازی به آدرس رشت، گلسار، خیابان نواب، روبه روی داروخانه ایروانی، ساختمان سپید، طبقه2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای ریحانه شهبازی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا ریحانه شهبازی تنها بیماران رشت را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه ریحانه شهبازی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر رشت مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در رشت و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با ریحانه شهبازی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با ریحانه شهبازی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

ریحانه شهبازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

ریحانه شهبازی در زمینه پزشک عمومی، در شهر رشت فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب ریحانه شهبازی کجاست؟

مطب ریحانه شهبازی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر رشت فعالیت میکند، رشت، گلسار، خیابان نواب، روبه روی داروخانه ایروانی، ساختمان سپید، طبقه2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب ریحانه شهبازی، از طریق شماره تلفن مطب ریحانه شهبازی که 0 - 01332135753 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت ریحانه شهبازی چقدر است؟

هزینه ویزیت ریحانه شهبازی، پزشک عمومی، در شهر رشت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل ریحانه شهبازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب ریحانه شهبازی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از ریحانه شهبازی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به ریحانه شهبازی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به ریحانه شهبازی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.