عکس دکتر کاظم محقق

دکتر کاظم محقق

نوبت دهی اینترنتی دکتر کاظم محقق پزشک عمومی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر کاظم محقق نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • تهران، خیابان آیت الله کاشانی، روبروی پاساژ یاران، پلاک 49، طبقه 3، طبقه 3، واحد 31
 • 0
 • 02144219771
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 66356
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر کاظم محقق

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر کاظم محقق

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر کاظم محقق را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر کاظم محقق ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر کاظم محقق، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر کاظم محقق چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر کاظم محقق، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر کاظم محقق انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر کاظم محقق به آدرس تهران، خیابان آیت الله کاشانی، روبروی پاساژ یاران، پلاک 49، طبقه 3، طبقه 3، واحد 31، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر کاظم محقق رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر کاظم محقق تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر کاظم محقق به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر کاظم محقق، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر کاظم محقق مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر کاظم محقق در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر کاظم محقق در زمینه پزشک عمومی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر کاظم محقق کجاست؟

مطب دکتر کاظم محقق به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان آیت الله کاشانی، روبروی پاساژ یاران، پلاک 49، طبقه 3، طبقه 3، واحد 31 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر کاظم محقق، از طریق شماره تلفن مطب دکتر کاظم محقق که 0 - 02144219771 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر کاظم محقق چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کاظم محقق، پزشک عمومی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر کاظم محقق می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر کاظم محقق

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر کاظم محقق کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر کاظم محقق امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر کاظم محقق فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.