X
عکس دکتر کاظم قلی پور

دکتر کاظم قلی پور

نوبت دهی اینترنتی دکتر کاظم قلی پور پزشک عمومی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر کاظم قلی پور نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • مشهد، بلوار معلم، نبش معلم 64
 • 0
 • 05138905121
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 48371
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر کاظم قلی پور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر کاظم قلی پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر کاظم قلی پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر کاظم قلی پور در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر کاظم قلی پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر کاظم قلی پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر کاظم قلی پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر کاظم قلی پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر کاظم قلی پور به آدرس مشهد، بلوار معلم، نبش معلم 64، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر کاظم قلی پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر کاظم قلی پور تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر کاظم قلی پور به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر کاظم قلی پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر کاظم قلی پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر کاظم قلی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر کاظم قلی پور در زمینه پزشک عمومی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر کاظم قلی پور کجاست؟

مطب دکتر کاظم قلی پور به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، بلوار معلم، نبش معلم 64 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر کاظم قلی پور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر کاظم قلی پور که 0 - 05138905121 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر کاظم قلی پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کاظم قلی پور، پزشک عمومی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر کاظم قلی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر کاظم قلی پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر کاظم قلی پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر کاظم قلی پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر کاظم قلی پور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.