عکس دکتر پژمان عقدک

دکتر پژمان عقدک

نوبت دهی اینترنتی دکتر پژمان عقدک پزشک عمومی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1402/9/17 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر پژمان عقدک نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • اصفهان، خیابان حکیم نظامی، خیابان حسین آباد، ساختمان طاها، طبقه دوم
 • 0
 • 03136271024
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 40851
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر پژمان عقدک

در حال دریافت اطلاعات...
برای گرفتن نوبت، ابتدا تاریخ سپس ساعت را انتخاب کنید
متاسفانه در حال حاضر نوبت آزاد وجود ندارد

نظر بیماران در مورد دکتر پژمان عقدک

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر پژمان عقدک را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر پژمان عقدک ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر پژمان عقدک، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر پژمان عقدک چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر پژمان عقدک، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر پژمان عقدک انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر پژمان عقدک به آدرس اصفهان، خیابان حکیم نظامی، خیابان حسین آباد، ساختمان طاها، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر پژمان عقدک رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر پژمان عقدک تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر پژمان عقدک به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر پژمان عقدک، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر پژمان عقدک مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر پژمان عقدک در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر پژمان عقدک در زمینه پزشک عمومی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر پژمان عقدک کجاست؟

مطب دکتر پژمان عقدک به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان حکیم نظامی، خیابان حسین آباد، ساختمان طاها، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر پژمان عقدک، از طریق شماره تلفن مطب دکتر پژمان عقدک که 0 - 03136271024 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر پژمان عقدک چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پژمان عقدک، پزشک عمومی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر پژمان عقدک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر پژمان عقدک

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر پژمان عقدک کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر پژمان عقدک امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر پژمان عقدک فعال نمیباشد.

Open Popup
X

دکتر پژمان عقدک

پزشک عمومی

نظر شما به انتخاب دکتر پژمان عقدک توسط دیگران کمک خواهد کرد.