عکس دکتر هادی نقیبی

دکتر هادی نقیبی

نوبت دهی اینترنتی دکتر هادی نقیبی پزشک عمومی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر هادی نقیبی نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • تهران، سعادت آباد، خیابان38، جنب بانک مدیریت، پلاک 44، طبقه دوم
 • 0
 • 02188682228
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 40737
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر هادی نقیبی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر هادی نقیبی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر هادی نقیبی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر هادی نقیبی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر هادی نقیبی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر هادی نقیبی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر هادی نقیبی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر هادی نقیبی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر هادی نقیبی به آدرس تهران، سعادت آباد، خیابان38، جنب بانک مدیریت، پلاک 44، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر هادی نقیبی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر هادی نقیبی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر هادی نقیبی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر هادی نقیبی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر هادی نقیبی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر هادی نقیبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر هادی نقیبی در زمینه پزشک عمومی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر هادی نقیبی کجاست؟

مطب دکتر هادی نقیبی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، سعادت آباد، خیابان38، جنب بانک مدیریت، پلاک 44، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر هادی نقیبی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر هادی نقیبی که 0 - 02188682228 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر هادی نقیبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر هادی نقیبی، پزشک عمومی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر هادی نقیبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر هادی نقیبی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر هادی نقیبی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر هادی نقیبی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر هادی نقیبی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.