X
عکس دکتر نسیم رافعی

دکتر نسیم رافعی

نوبت دهی اینترنتی دکتر نسیم رافعی پزشک عمومی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر نسیم رافعی نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • اصفهان، خیابان آمادگاه، طبقه فوقانی بانک ملت
 • 0
 • 03132222725
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 91611
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر نسیم رافعی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر نسیم رافعی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر نسیم رافعی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر نسیم رافعی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر نسیم رافعی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر نسیم رافعی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر نسیم رافعی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر نسیم رافعی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر نسیم رافعی به آدرس اصفهان، خیابان آمادگاه، طبقه فوقانی بانک ملت، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر نسیم رافعی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر نسیم رافعی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر نسیم رافعی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر نسیم رافعی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر نسیم رافعی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر نسیم رافعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر نسیم رافعی در زمینه پزشک عمومی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر نسیم رافعی کجاست؟

مطب دکتر نسیم رافعی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان آمادگاه، طبقه فوقانی بانک ملت واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر نسیم رافعی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر نسیم رافعی که 0 - 03132222725 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر نسیم رافعی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نسیم رافعی، پزشک عمومی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر نسیم رافعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر نسیم رافعی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر نسیم رافعی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر نسیم رافعی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر نسیم رافعی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.