X
عکس دکتر میرداود حسینی

دکتر میرداود حسینی

نوبت دهی اینترنتی دکتر میرداود حسینی پزشک عمومی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر میرداود حسینی نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، برج سپید، طبقه ۲
 • 0
 • 04135571258
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 79258
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر میرداود حسینی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر میرداود حسینی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر میرداود حسینی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر میرداود حسینی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر میرداود حسینی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر میرداود حسینی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر میرداود حسینی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر میرداود حسینی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر میرداود حسینی به آدرس تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، برج سپید، طبقه ۲، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر میرداود حسینی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر میرداود حسینی تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر میرداود حسینی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر میرداود حسینی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر میرداود حسینی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر میرداود حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر میرداود حسینی در زمینه پزشک عمومی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر میرداود حسینی کجاست؟

مطب دکتر میرداود حسینی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، برج سپید، طبقه ۲ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر میرداود حسینی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر میرداود حسینی که 0 - 04135571258 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر میرداود حسینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر میرداود حسینی، پزشک عمومی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر میرداود حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر میرداود حسینی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر میرداود حسینی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر میرداود حسینی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر میرداود حسینی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.