عکس دکتر مژگان ایگدر

دکتر مژگان ایگدر

نوبت دهی اینترنتی دکتر مژگان ایگدر پزشک عمومی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مژگان ایگدر نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان ششم، ساختمان آفرین، پلاک 41، طبقه سوم، واحد 7
 • 09194008680
 • 0
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 104383
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر مژگان ایگدر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مژگان ایگدر

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مژگان ایگدر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مژگان ایگدر ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مژگان ایگدر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مژگان ایگدر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مژگان ایگدر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مژگان ایگدر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مژگان ایگدر به آدرس تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان ششم، ساختمان آفرین، پلاک 41، طبقه سوم، واحد 7، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مژگان ایگدر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مژگان ایگدر تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مژگان ایگدر به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مژگان ایگدر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مژگان ایگدر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر مژگان ایگدر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مژگان ایگدر در زمینه پزشک عمومی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مژگان ایگدر کجاست؟

مطب دکتر مژگان ایگدر به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان ششم، ساختمان آفرین، پلاک 41، طبقه سوم، واحد 7 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مژگان ایگدر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مژگان ایگدر که 09194008680 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مژگان ایگدر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مژگان ایگدر، پزشک عمومی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان ایگدر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مژگان ایگدر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مژگان ایگدر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مژگان ایگدر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مژگان ایگدر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.