X
عکس دکتر مهسا نصیرزاده

دکتر مهسا نصیرزاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهسا نصیرزاده متخصص داخلی در شهر کازرون و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهسا نصیرزاده نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • کازرون، خیابان سلمان فارسی، کوچه دارالقرآن، ساختمان پزشکان، طبقه سوم
 • 0
 • 07142228394
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 105839
 • کازرون

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهسا نصیرزاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهسا نصیرزاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مهسا نصیرزاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهسا نصیرزاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهسا نصیرزاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهسا نصیرزاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهسا نصیرزاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهسا نصیرزاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهسا نصیرزاده به آدرس کازرون، خیابان سلمان فارسی، کوچه دارالقرآن، ساختمان پزشکان، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهسا نصیرزاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهسا نصیرزاده تنها بیماران کازرون را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهسا نصیرزاده به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر کازرون مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کازرون و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهسا نصیرزاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهسا نصیرزاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر مهسا نصیرزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهسا نصیرزاده در زمینه متخصص داخلی، در شهر کازرون فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهسا نصیرزاده کجاست؟

مطب دکتر مهسا نصیرزاده به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر کازرون فعالیت میکند، کازرون، خیابان سلمان فارسی، کوچه دارالقرآن، ساختمان پزشکان، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهسا نصیرزاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهسا نصیرزاده که 0 - 07142228394 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهسا نصیرزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهسا نصیرزاده، متخصص داخلی، در شهر کازرون با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا نصیرزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهسا نصیرزاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهسا نصیرزاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهسا نصیرزاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهسا نصیرزاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس