عکس دکتر مهرداد کسایی

دکتر مهرداد کسایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهرداد کسایی پزشک عمومی در شهر همدان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مهرداد کسایی نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • همدان، خیابان بوعلی، سیزده خانه، کوچه لعلی، مجتمع نوین
 • 0
 • 08138253979
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 44109
 • همدان

نوبت دهی اینترنتی دکتر مهرداد کسایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مهرداد کسایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مهرداد کسایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مهرداد کسایی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مهرداد کسایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مهرداد کسایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مهرداد کسایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مهرداد کسایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مهرداد کسایی به آدرس همدان، خیابان بوعلی، سیزده خانه، کوچه لعلی، مجتمع نوین، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مهرداد کسایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مهرداد کسایی تنها بیماران همدان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مهرداد کسایی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر همدان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در همدان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مهرداد کسایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مهرداد کسایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر مهرداد کسایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مهرداد کسایی در زمینه پزشک عمومی، در شهر همدان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مهرداد کسایی کجاست؟

مطب دکتر مهرداد کسایی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر همدان فعالیت میکند، همدان، خیابان بوعلی، سیزده خانه، کوچه لعلی، مجتمع نوین واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مهرداد کسایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مهرداد کسایی که 0 - 08138253979 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مهرداد کسایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مهرداد کسایی، پزشک عمومی، در شهر همدان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد کسایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مهرداد کسایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مهرداد کسایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مهرداد کسایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مهرداد کسایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.