عکس دکتر مسعود زحمت کش

دکتر مسعود زحمت کش

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسعود زحمت کش پزشک عمومی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مسعود زحمت کش نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • مشهد، بلوار وکیل آباد، بلوار کوثر شمالی، حاشیه میدان کوثر
 • 0
 • 05138817836
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 62109
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر مسعود زحمت کش

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مسعود زحمت کش

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مسعود زحمت کش را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مسعود زحمت کش ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مسعود زحمت کش، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مسعود زحمت کش چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مسعود زحمت کش، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مسعود زحمت کش انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مسعود زحمت کش به آدرس مشهد، بلوار وکیل آباد، بلوار کوثر شمالی، حاشیه میدان کوثر، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مسعود زحمت کش رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مسعود زحمت کش تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مسعود زحمت کش به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مسعود زحمت کش، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مسعود زحمت کش مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر مسعود زحمت کش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مسعود زحمت کش در زمینه پزشک عمومی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مسعود زحمت کش کجاست؟

مطب دکتر مسعود زحمت کش به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، بلوار وکیل آباد، بلوار کوثر شمالی، حاشیه میدان کوثر واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مسعود زحمت کش، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مسعود زحمت کش که 0 - 05138817836 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مسعود زحمت کش چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مسعود زحمت کش، پزشک عمومی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود زحمت کش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مسعود زحمت کش

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مسعود زحمت کش کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مسعود زحمت کش امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مسعود زحمت کش فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.