X
عکس دکتر مریم گرجی فرد

دکتر مریم گرجی فرد

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم گرجی فرد پزشک عمومی در شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مریم گرجی فرد نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم گرجی فرد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مریم گرجی فرد

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر مریم گرجی فرد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر مریم گرجی فرد در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مریم گرجی فرد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مریم گرجی فرد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مریم گرجی فرد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مریم گرجی فرد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مریم گرجی فرد به آدرس ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مریم گرجی فرد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مریم گرجی فرد تنها بیماران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مریم گرجی فرد به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مریم گرجی فرد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مریم گرجی فرد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر مریم گرجی فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مریم گرجی فرد در زمینه پزشک عمومی، در شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مریم گرجی فرد کجاست؟

مطب دکتر مریم گرجی فرد به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر فعالیت میکند، واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مریم گرجی فرد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مریم گرجی فرد که 0 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مریم گرجی فرد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم گرجی فرد، پزشک عمومی، در شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مریم گرجی فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مریم گرجی فرد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مریم گرجی فرد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مریم گرجی فرد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مریم گرجی فرد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.