عکس دکتر مریم سندزایی

دکتر مریم سندزایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم سندزایی پزشک عمومی در شهر گرگان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر مریم سندزایی نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • گرگان، گلشهر ۷، ساختمان پارسه، طبقه ۵، واحد ۳۱
 • 09119003302
 • 0
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 86107
 • گرگان

نوبت دهی اینترنتی دکتر مریم سندزایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر مریم سندزایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر مریم سندزایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر مریم سندزایی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر مریم سندزایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر مریم سندزایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر مریم سندزایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر مریم سندزایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر مریم سندزایی به آدرس گرگان، گلشهر ۷، ساختمان پارسه، طبقه ۵، واحد ۳۱، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر مریم سندزایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر مریم سندزایی تنها بیماران گرگان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر مریم سندزایی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر گرگان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در گرگان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر مریم سندزایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر مریم سندزایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر مریم سندزایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر مریم سندزایی در زمینه پزشک عمومی، در شهر گرگان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر مریم سندزایی کجاست؟

مطب دکتر مریم سندزایی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر گرگان فعالیت میکند، گرگان، گلشهر ۷، ساختمان پارسه، طبقه ۵، واحد ۳۱ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر مریم سندزایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر مریم سندزایی که 09119003302 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر مریم سندزایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم سندزایی، پزشک عمومی، در شهر گرگان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر مریم سندزایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر مریم سندزایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر مریم سندزایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر مریم سندزایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر مریم سندزایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.