عکس دکتر محمد محزون قاضیانی

دکتر محمد محزون قاضیانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد محزون قاضیانی پزشک عمومی در شهر رشت و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد محزون قاضیانی نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • رشت، سبزه میدان، ابتدای لاکانی
 • 0
 • 01333235856
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 38385
 • رشت

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد محزون قاضیانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد محزون قاضیانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمد محزون قاضیانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمد محزون قاضیانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد محزون قاضیانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد محزون قاضیانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد محزون قاضیانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد محزون قاضیانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد محزون قاضیانی به آدرس رشت، سبزه میدان، ابتدای لاکانی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد محزون قاضیانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد محزون قاضیانی تنها بیماران رشت را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد محزون قاضیانی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر رشت مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در رشت و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد محزون قاضیانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد محزون قاضیانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر محمد محزون قاضیانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد محزون قاضیانی در زمینه پزشک عمومی، در شهر رشت فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد محزون قاضیانی کجاست؟

مطب دکتر محمد محزون قاضیانی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر رشت فعالیت میکند، رشت، سبزه میدان، ابتدای لاکانی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد محزون قاضیانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد محزون قاضیانی که 0 - 01333235856 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد محزون قاضیانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد محزون قاضیانی، پزشک عمومی، در شهر رشت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد محزون قاضیانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد محزون قاضیانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد محزون قاضیانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد محزون قاضیانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد محزون قاضیانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.