عکس دکتر محمد قیطاقی

دکتر محمد قیطاقی

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد قیطاقی پزشک عمومی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمد قیطاقی نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • مشهد، حاشیه بلوار معلم، بین معلم ۶و۸، پلاک ۱۳۴
 • 0
 • 05136047239
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 23913
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمد قیطاقی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمد قیطاقی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمد قیطاقی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمد قیطاقی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمد قیطاقی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمد قیطاقی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمد قیطاقی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمد قیطاقی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمد قیطاقی به آدرس مشهد، حاشیه بلوار معلم، بین معلم ۶و۸، پلاک ۱۳۴، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمد قیطاقی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمد قیطاقی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمد قیطاقی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمد قیطاقی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمد قیطاقی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر محمد قیطاقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمد قیطاقی در زمینه پزشک عمومی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمد قیطاقی کجاست؟

مطب دکتر محمد قیطاقی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، حاشیه بلوار معلم، بین معلم ۶و۸، پلاک ۱۳۴ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمد قیطاقی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمد قیطاقی که 0 - 05136047239 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمد قیطاقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد قیطاقی، پزشک عمومی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمد قیطاقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمد قیطاقی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمد قیطاقی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمد قیطاقی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمد قیطاقی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.