عکس دکتر محمدحسن آزما

دکتر محمدحسن آزما

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدحسن آزما پزشک عمومی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محمدحسن آزما نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • تهران، مترو نواب، خیابان قصرالدشت، بین دامپزشکی و هاشمی، روبه روی مسجد رضویه، پلاک469
 • 09305264049
 • 02166848030
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 93492
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر محمدحسن آزما

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محمدحسن آزما

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر محمدحسن آزما را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر محمدحسن آزما ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محمدحسن آزما، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محمدحسن آزما چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محمدحسن آزما، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محمدحسن آزما انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محمدحسن آزما به آدرس تهران، مترو نواب، خیابان قصرالدشت، بین دامپزشکی و هاشمی، روبه روی مسجد رضویه، پلاک469، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محمدحسن آزما رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محمدحسن آزما تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محمدحسن آزما به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محمدحسن آزما، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محمدحسن آزما مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر محمدحسن آزما در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محمدحسن آزما در زمینه پزشک عمومی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محمدحسن آزما کجاست؟

مطب دکتر محمدحسن آزما به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، مترو نواب، خیابان قصرالدشت، بین دامپزشکی و هاشمی، روبه روی مسجد رضویه، پلاک469 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محمدحسن آزما، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محمدحسن آزما که 09305264049 - 02166848030 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محمدحسن آزما چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدحسن آزما، پزشک عمومی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسن آزما می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محمدحسن آزما

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محمدحسن آزما کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محمدحسن آزما امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محمدحسن آزما فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.