X
عکس دکتر محسن نیک نژاد

دکتر محسن نیک نژاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر محسن نیک نژاد پزشک عمومی در شهر شهریار و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر محسن نیک نژاد نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • شهریار، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان امام، جنب بانک ملی، کوچه پروین اعتصامی، ساختمان پزشکان مرکزی شماره ۲
 • 09381211728
 • 0
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 86586
 • شهریار

نوبت دهی اینترنتی دکتر محسن نیک نژاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر محسن نیک نژاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر محسن نیک نژاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر محسن نیک نژاد در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر محسن نیک نژاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر محسن نیک نژاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر محسن نیک نژاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر محسن نیک نژاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر محسن نیک نژاد به آدرس شهریار، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان امام، جنب بانک ملی، کوچه پروین اعتصامی، ساختمان پزشکان مرکزی شماره ۲، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر محسن نیک نژاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر محسن نیک نژاد تنها بیماران شهریار را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر محسن نیک نژاد به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر شهریار مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شهریار و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر محسن نیک نژاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر محسن نیک نژاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر محسن نیک نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر محسن نیک نژاد در زمینه پزشک عمومی، در شهر شهریار فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر محسن نیک نژاد کجاست؟

مطب دکتر محسن نیک نژاد به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر شهریار فعالیت میکند، شهریار، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان امام، جنب بانک ملی، کوچه پروین اعتصامی، ساختمان پزشکان مرکزی شماره ۲ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر محسن نیک نژاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر محسن نیک نژاد که 09381211728 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر محسن نیک نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محسن نیک نژاد، پزشک عمومی، در شهر شهریار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر محسن نیک نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر محسن نیک نژاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر محسن نیک نژاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر محسن نیک نژاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر محسن نیک نژاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.