X
عکس دکتر فریبا نامدارفر

دکتر فریبا نامدارفر

نوبت دهی اینترنتی دکتر فریبا نامدارفر پزشک عمومی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فریبا نامدارفر نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • تهران، مهرآباد جنوبی، 45 متری زرند، شهرک حسینی فردوس، خیابان شهید بیگلو، خیابان شهید نجفی شرقی، ساختمان پزشکان سجاد، پلاک 23
 • 0
 • 02166634021
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 48541
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فریبا نامدارفر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فریبا نامدارفر

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر فریبا نامدارفر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر فریبا نامدارفر در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فریبا نامدارفر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فریبا نامدارفر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فریبا نامدارفر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فریبا نامدارفر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فریبا نامدارفر به آدرس تهران، مهرآباد جنوبی، 45 متری زرند، شهرک حسینی فردوس، خیابان شهید بیگلو، خیابان شهید نجفی شرقی، ساختمان پزشکان سجاد، پلاک 23، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فریبا نامدارفر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فریبا نامدارفر تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فریبا نامدارفر به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فریبا نامدارفر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فریبا نامدارفر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر فریبا نامدارفر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فریبا نامدارفر در زمینه پزشک عمومی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فریبا نامدارفر کجاست؟

مطب دکتر فریبا نامدارفر به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، مهرآباد جنوبی، 45 متری زرند، شهرک حسینی فردوس، خیابان شهید بیگلو، خیابان شهید نجفی شرقی، ساختمان پزشکان سجاد، پلاک 23 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فریبا نامدارفر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فریبا نامدارفر که 0 - 02166634021 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فریبا نامدارفر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فریبا نامدارفر، پزشک عمومی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا نامدارفر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فریبا نامدارفر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فریبا نامدارفر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فریبا نامدارفر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فریبا نامدارفر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.