X
عکس دکتر فرهاد همایون پور

دکتر فرهاد همایون پور

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرهاد همایون پور پزشک عمومی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرهاد همایون پور نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • تهران، بلوار آفریقا (جردن)، خیابان دستگردی غربی (ظفر)، پلاک 386، کلینیک متخصصی پوست و مو آتریسا
 • 0
 • 02145843000
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 75600
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرهاد همایون پور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرهاد همایون پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر فرهاد همایون پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر فرهاد همایون پور در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرهاد همایون پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرهاد همایون پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرهاد همایون پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرهاد همایون پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرهاد همایون پور به آدرس تهران، بلوار آفریقا (جردن)، خیابان دستگردی غربی (ظفر)، پلاک 386، کلینیک متخصصی پوست و مو آتریسا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرهاد همایون پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرهاد همایون پور تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرهاد همایون پور به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرهاد همایون پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرهاد همایون پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر فرهاد همایون پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرهاد همایون پور در زمینه پزشک عمومی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرهاد همایون پور کجاست؟

مطب دکتر فرهاد همایون پور به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، بلوار آفریقا (جردن)، خیابان دستگردی غربی (ظفر)، پلاک 386، کلینیک متخصصی پوست و مو آتریسا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرهاد همایون پور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرهاد همایون پور که 0 - 02145843000 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرهاد همایون پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرهاد همایون پور، پزشک عمومی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد همایون پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرهاد همایون پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرهاد همایون پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرهاد همایون پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرهاد همایون پور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.