X
عکس دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد

دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد پزشک عمومی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • تبریز، ولیعصر، تقاطع رازی و شریعتی، ساختمان رازی (سپروپلاس)، طبقه3
 • 09307231834
 • 0
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 146355
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد به آدرس تبریز، ولیعصر، تقاطع رازی و شریعتی، ساختمان رازی (سپروپلاس)، طبقه3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد در زمینه پزشک عمومی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد کجاست؟

مطب دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، ولیعصر، تقاطع رازی و شریعتی، ساختمان رازی (سپروپلاس)، طبقه3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد که 09307231834 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد، پزشک عمومی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرهاد محمدی خجسته نژاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.