X
عکس دکتر فرناز رضایی

دکتر فرناز رضایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرناز رضایی پزشک عمومی در شهر 0 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرناز رضایی نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • بندرعباس نرسیده به چهارراه فاطمیه ساختمان زیگورات طبقه سوم
 • 0
 • 07632237555
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 165605
 • 0

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرناز رضایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرناز رضایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فرناز رضایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرناز رضایی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرناز رضایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرناز رضایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرناز رضایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرناز رضایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرناز رضایی به آدرس بندرعباس نرسیده به چهارراه فاطمیه ساختمان زیگورات طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرناز رضایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرناز رضایی تنها بیماران 0 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرناز رضایی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر 0 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 0 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرناز رضایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرناز رضایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر فرناز رضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرناز رضایی در زمینه پزشک عمومی، در شهر 0 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرناز رضایی کجاست؟

مطب دکتر فرناز رضایی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر 0 فعالیت میکند، بندرعباس نرسیده به چهارراه فاطمیه ساختمان زیگورات طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرناز رضایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرناز رضایی که 0 - 07632237555 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرناز رضایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرناز رضایی، پزشک عمومی، در شهر 0 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرناز رضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرناز رضایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرناز رضایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرناز رضایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرناز رضایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.