عکس دکتر فرزانه بشردوست

دکتر فرزانه بشردوست

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرزانه بشردوست پزشک عمومی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فرزانه بشردوست نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • مشهد، خیابان ابن سینا، ابن سینا ۸
 • 0
 • 05138433686
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 6453
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرزانه بشردوست

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فرزانه بشردوست

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فرزانه بشردوست را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فرزانه بشردوست ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فرزانه بشردوست، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فرزانه بشردوست چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فرزانه بشردوست، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فرزانه بشردوست انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فرزانه بشردوست به آدرس مشهد، خیابان ابن سینا، ابن سینا ۸، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فرزانه بشردوست رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فرزانه بشردوست تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فرزانه بشردوست به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فرزانه بشردوست، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فرزانه بشردوست مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر فرزانه بشردوست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فرزانه بشردوست در زمینه پزشک عمومی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فرزانه بشردوست کجاست؟

مطب دکتر فرزانه بشردوست به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، خیابان ابن سینا، ابن سینا ۸ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فرزانه بشردوست، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فرزانه بشردوست که 0 - 05138433686 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فرزانه بشردوست چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرزانه بشردوست، پزشک عمومی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه بشردوست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فرزانه بشردوست

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فرزانه بشردوست کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فرزانه بشردوست امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فرزانه بشردوست فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.