عکس دکتر فاطمه رحمانی فرد

دکتر فاطمه رحمانی فرد

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه رحمانی فرد پزشک عمومی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فاطمه رحمانی فرد نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • تهران، ولیعصر، امیریه، چهارراه معزالسلطان، خیابان مدرس، پلاک ۸، ساختمان مدرس، طبقه ۳، واحد ۱۰
 • 0
 • 02155366677
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 42891
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه رحمانی فرد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فاطمه رحمانی فرد

پزشک پرطرفدار
بیش از 53% مراجعین، دکتر فاطمه رحمانی فرد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فاطمه رحمانی فرد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فاطمه رحمانی فرد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فاطمه رحمانی فرد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فاطمه رحمانی فرد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فاطمه رحمانی فرد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فاطمه رحمانی فرد به آدرس تهران، ولیعصر، امیریه، چهارراه معزالسلطان، خیابان مدرس، پلاک ۸، ساختمان مدرس، طبقه ۳، واحد ۱۰، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فاطمه رحمانی فرد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فاطمه رحمانی فرد تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فاطمه رحمانی فرد به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فاطمه رحمانی فرد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فاطمه رحمانی فرد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر فاطمه رحمانی فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فاطمه رحمانی فرد در زمینه پزشک عمومی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فاطمه رحمانی فرد کجاست؟

مطب دکتر فاطمه رحمانی فرد به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، ولیعصر، امیریه، چهارراه معزالسلطان، خیابان مدرس، پلاک ۸، ساختمان مدرس، طبقه ۳، واحد ۱۰ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فاطمه رحمانی فرد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فاطمه رحمانی فرد که 0 - 02155366677 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه رحمانی فرد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه رحمانی فرد، پزشک عمومی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه رحمانی فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فاطمه رحمانی فرد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فاطمه رحمانی فرد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فاطمه رحمانی فرد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فاطمه رحمانی فرد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.