X
عکس دکتر علی نجف آبادی

دکتر علی نجف آبادی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی نجف آبادی پزشک عمومی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی نجف آبادی نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • شیراز، بلوار رحمت، ابتدای خیابان بنی هاشمی، کوچه شماره سه، مطب دکتر علی نجف آبادی
 • 0
 • 07137506469
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 45263
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی نجف آبادی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی نجف آبادی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علی نجف آبادی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی نجف آبادی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی نجف آبادی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی نجف آبادی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی نجف آبادی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی نجف آبادی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی نجف آبادی به آدرس شیراز، بلوار رحمت، ابتدای خیابان بنی هاشمی، کوچه شماره سه، مطب دکتر علی نجف آبادی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی نجف آبادی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی نجف آبادی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی نجف آبادی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی نجف آبادی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی نجف آبادی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر علی نجف آبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی نجف آبادی در زمینه پزشک عمومی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی نجف آبادی کجاست؟

مطب دکتر علی نجف آبادی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، بلوار رحمت، ابتدای خیابان بنی هاشمی، کوچه شماره سه، مطب دکتر علی نجف آبادی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی نجف آبادی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی نجف آبادی که 0 - 07137506469 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی نجف آبادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی نجف آبادی، پزشک عمومی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی نجف آبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی نجف آبادی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی نجف آبادی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی نجف آبادی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی نجف آبادی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.