عکس دکتر عفت جعفری دهکردی

دکتر عفت جعفری دهکردی

نوبت دهی اینترنتی دکتر عفت جعفری دهکردی پزشک عمومی در شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عفت جعفری دهکردی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر عفت جعفری دهکردی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عفت جعفری دهکردی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر عفت جعفری دهکردی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر عفت جعفری دهکردی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عفت جعفری دهکردی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عفت جعفری دهکردی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عفت جعفری دهکردی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عفت جعفری دهکردی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عفت جعفری دهکردی به آدرس ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عفت جعفری دهکردی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عفت جعفری دهکردی تنها بیماران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عفت جعفری دهکردی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عفت جعفری دهکردی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عفت جعفری دهکردی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر عفت جعفری دهکردی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عفت جعفری دهکردی در زمینه پزشک عمومی، در شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عفت جعفری دهکردی کجاست؟

مطب دکتر عفت جعفری دهکردی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر فعالیت میکند، واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عفت جعفری دهکردی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عفت جعفری دهکردی که 0 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عفت جعفری دهکردی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عفت جعفری دهکردی، پزشک عمومی، در شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عفت جعفری دهکردی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عفت جعفری دهکردی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عفت جعفری دهکردی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عفت جعفری دهکردی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عفت جعفری دهکردی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.