عکس دکتر طاهره ملک آرا

دکتر طاهره ملک آرا

نوبت دهی اینترنتی دکتر طاهره ملک آرا پزشک عمومی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر طاهره ملک آرا نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • مشهد، بلوار وکیل آباد، بعد از وکیل آباد 31، نرسیده به پل دانشجو، ساختمان آریا، طبقه4
 • 0
 • 05138937586
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 77460
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر طاهره ملک آرا

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر طاهره ملک آرا

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر طاهره ملک آرا را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر طاهره ملک آرا ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر طاهره ملک آرا، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر طاهره ملک آرا چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر طاهره ملک آرا، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر طاهره ملک آرا انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر طاهره ملک آرا به آدرس مشهد، بلوار وکیل آباد، بعد از وکیل آباد 31، نرسیده به پل دانشجو، ساختمان آریا، طبقه4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر طاهره ملک آرا رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر طاهره ملک آرا تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر طاهره ملک آرا به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر طاهره ملک آرا، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر طاهره ملک آرا مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر طاهره ملک آرا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر طاهره ملک آرا در زمینه پزشک عمومی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر طاهره ملک آرا کجاست؟

مطب دکتر طاهره ملک آرا به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، بلوار وکیل آباد، بعد از وکیل آباد 31، نرسیده به پل دانشجو، ساختمان آریا، طبقه4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر طاهره ملک آرا، از طریق شماره تلفن مطب دکتر طاهره ملک آرا که 0 - 05138937586 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر طاهره ملک آرا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر طاهره ملک آرا، پزشک عمومی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره ملک آرا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر طاهره ملک آرا

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر طاهره ملک آرا کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر طاهره ملک آرا امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر طاهره ملک آرا فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.