X
عکس دکتر صونا حسنعلیزاده

دکتر صونا حسنعلیزاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر صونا حسنعلیزاده پزشک عمومی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر صونا حسنعلیزاده نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • تبریز، خیابان 17شهریور جدید، بین چهارراه 17شهریور و طالقانی، جنب داروخانه سارا، مجتمع فدک، طبقه2
 • 0
 • 04135536129
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 59098
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر صونا حسنعلیزاده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر صونا حسنعلیزاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر صونا حسنعلیزاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر صونا حسنعلیزاده در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر صونا حسنعلیزاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر صونا حسنعلیزاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر صونا حسنعلیزاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر صونا حسنعلیزاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر صونا حسنعلیزاده به آدرس تبریز، خیابان 17شهریور جدید، بین چهارراه 17شهریور و طالقانی، جنب داروخانه سارا، مجتمع فدک، طبقه2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر صونا حسنعلیزاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر صونا حسنعلیزاده تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر صونا حسنعلیزاده به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر صونا حسنعلیزاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر صونا حسنعلیزاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر صونا حسنعلیزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر صونا حسنعلیزاده در زمینه پزشک عمومی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر صونا حسنعلیزاده کجاست؟

مطب دکتر صونا حسنعلیزاده به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان 17شهریور جدید، بین چهارراه 17شهریور و طالقانی، جنب داروخانه سارا، مجتمع فدک، طبقه2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر صونا حسنعلیزاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر صونا حسنعلیزاده که 0 - 04135536129 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر صونا حسنعلیزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر صونا حسنعلیزاده، پزشک عمومی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر صونا حسنعلیزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر صونا حسنعلیزاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر صونا حسنعلیزاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر صونا حسنعلیزاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر صونا حسنعلیزاده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.