X
عکس دکتر سیمین ایرانپور

دکتر سیمین ایرانپور

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیمین ایرانپور پزشک عمومی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیمین ایرانپور نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • تهران، خیابان پاسداران، خیابان گیلان، خیابان شهید عراقی جنوبی، تقاطع کشوری، جنب داروخانه دکتر قاسم
 • 0
 • 02122891580
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 33583
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیمین ایرانپور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیمین ایرانپور

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر سیمین ایرانپور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سیمین ایرانپور در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیمین ایرانپور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیمین ایرانپور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیمین ایرانپور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیمین ایرانپور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیمین ایرانپور به آدرس تهران، خیابان پاسداران، خیابان گیلان، خیابان شهید عراقی جنوبی، تقاطع کشوری، جنب داروخانه دکتر قاسم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیمین ایرانپور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیمین ایرانپور تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیمین ایرانپور به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیمین ایرانپور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیمین ایرانپور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر سیمین ایرانپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیمین ایرانپور در زمینه پزشک عمومی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیمین ایرانپور کجاست؟

مطب دکتر سیمین ایرانپور به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان پاسداران، خیابان گیلان، خیابان شهید عراقی جنوبی، تقاطع کشوری، جنب داروخانه دکتر قاسم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیمین ایرانپور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیمین ایرانپور که 0 - 02122891580 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیمین ایرانپور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیمین ایرانپور، پزشک عمومی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیمین ایرانپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیمین ایرانپور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیمین ایرانپور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیمین ایرانپور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیمین ایرانپور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.