X
عکس دکتر سید مهدی حسینی

دکتر سید مهدی حسینی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید مهدی حسینی پزشک عمومی در شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سید مهدی حسینی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر سید مهدی حسینی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سید مهدی حسینی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر سید مهدی حسینی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سید مهدی حسینی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سید مهدی حسینی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سید مهدی حسینی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سید مهدی حسینی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سید مهدی حسینی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سید مهدی حسینی به آدرس ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سید مهدی حسینی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سید مهدی حسینی تنها بیماران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سید مهدی حسینی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سید مهدی حسینی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سید مهدی حسینی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر سید مهدی حسینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سید مهدی حسینی در زمینه پزشک عمومی، در شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سید مهدی حسینی کجاست؟

مطب دکتر سید مهدی حسینی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر فعالیت میکند، واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سید مهدی حسینی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سید مهدی حسینی که 0 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سید مهدی حسینی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سید مهدی حسینی، پزشک عمومی، در شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سید مهدی حسینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سید مهدی حسینی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سید مهدی حسینی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سید مهدی حسینی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سید مهدی حسینی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.