X
عکس دکتر سیده فاطمه آقانژاد

دکتر سیده فاطمه آقانژاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیده فاطمه آقانژاد پزشک عمومی در شهر بهبهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سیده فاطمه آقانژاد نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • بهبهان، خیابان پیروز، روبروی بانک پارسیان، مجتمع پزشکی ایران
 • 0
 • 06152822921
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 127342
 • بهبهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر سیده فاطمه آقانژاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سیده فاطمه آقانژاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر سیده فاطمه آقانژاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر سیده فاطمه آقانژاد در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سیده فاطمه آقانژاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سیده فاطمه آقانژاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سیده فاطمه آقانژاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سیده فاطمه آقانژاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سیده فاطمه آقانژاد به آدرس بهبهان، خیابان پیروز، روبروی بانک پارسیان، مجتمع پزشکی ایران، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سیده فاطمه آقانژاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سیده فاطمه آقانژاد تنها بیماران بهبهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سیده فاطمه آقانژاد به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر بهبهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بهبهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سیده فاطمه آقانژاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سیده فاطمه آقانژاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر سیده فاطمه آقانژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سیده فاطمه آقانژاد در زمینه پزشک عمومی، در شهر بهبهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سیده فاطمه آقانژاد کجاست؟

مطب دکتر سیده فاطمه آقانژاد به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر بهبهان فعالیت میکند، بهبهان، خیابان پیروز، روبروی بانک پارسیان، مجتمع پزشکی ایران واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سیده فاطمه آقانژاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سیده فاطمه آقانژاد که 0 - 06152822921 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سیده فاطمه آقانژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیده فاطمه آقانژاد، پزشک عمومی، در شهر بهبهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سیده فاطمه آقانژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سیده فاطمه آقانژاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سیده فاطمه آقانژاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سیده فاطمه آقانژاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سیده فاطمه آقانژاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.