عکس دکتر سونیا ابراهیمی

دکتر سونیا ابراهیمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر سونیا ابراهیمی پزشک عمومی و طب سوزنی و طب سنتی در شهر اهواز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سونیا ابراهیمی نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • اهواز، خیابان کیانپارس، فلکه دوم پهلوان شرقی، نبش اردیبهشت، ساختمان آویستا، طبقه 5
 • 09160442104
 • 06133336487
 • پزشک عمومی و طب سوزنی و طب سنتی
 • نظام پزشکی: 105409
 • اهواز

نوبت دهی اینترنتی دکتر سونیا ابراهیمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سونیا ابراهیمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سونیا ابراهیمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سونیا ابراهیمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سونیا ابراهیمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سونیا ابراهیمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سونیا ابراهیمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سونیا ابراهیمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سونیا ابراهیمی به آدرس اهواز، خیابان کیانپارس، فلکه دوم پهلوان شرقی، نبش اردیبهشت، ساختمان آویستا، طبقه 5، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سونیا ابراهیمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سونیا ابراهیمی تنها بیماران اهواز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سونیا ابراهیمی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی و طب سوزنی و طب سنتی، در شهر اهواز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اهواز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سونیا ابراهیمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سونیا ابراهیمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی و طب سوزنی و طب سنتی دریافت کنند.

دکتر سونیا ابراهیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سونیا ابراهیمی در زمینه پزشک عمومی و طب سوزنی و طب سنتی، در شهر اهواز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سونیا ابراهیمی کجاست؟

مطب دکتر سونیا ابراهیمی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی و طب سوزنی و طب سنتی در شهر اهواز فعالیت میکند، اهواز، خیابان کیانپارس، فلکه دوم پهلوان شرقی، نبش اردیبهشت، ساختمان آویستا، طبقه 5 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سونیا ابراهیمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سونیا ابراهیمی که 09160442104 - 06133336487 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سونیا ابراهیمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سونیا ابراهیمی، پزشک عمومی و طب سوزنی و طب سنتی، در شهر اهواز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سونیا ابراهیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سونیا ابراهیمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سونیا ابراهیمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سونیا ابراهیمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سونیا ابراهیمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.