عکس دکتر سارا بهروان

دکتر سارا بهروان

نوبت دهی اینترنتی دکتر سارا بهروان پزشک عمومی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر سارا بهروان نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • تهران، خیابان شریعتی، خیابان منظرنژاد، روبه روی مترو شریعتی، ساختمان یاس، واحد 4
 • 0
 • 02188170150
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 104881
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر سارا بهروان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر سارا بهروان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر سارا بهروان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر سارا بهروان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر سارا بهروان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر سارا بهروان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر سارا بهروان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر سارا بهروان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر سارا بهروان به آدرس تهران، خیابان شریعتی، خیابان منظرنژاد، روبه روی مترو شریعتی، ساختمان یاس، واحد 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر سارا بهروان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر سارا بهروان تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر سارا بهروان به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر سارا بهروان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر سارا بهروان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر سارا بهروان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر سارا بهروان در زمینه پزشک عمومی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر سارا بهروان کجاست؟

مطب دکتر سارا بهروان به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان شریعتی، خیابان منظرنژاد، روبه روی مترو شریعتی، ساختمان یاس، واحد 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر سارا بهروان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر سارا بهروان که 0 - 02188170150 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر سارا بهروان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سارا بهروان، پزشک عمومی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر سارا بهروان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر سارا بهروان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر سارا بهروان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر سارا بهروان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر سارا بهروان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.