عکس دکتر رضا آروین

دکتر رضا آروین

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا آروین پزشک عمومی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1402/9/17 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر رضا آروین نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • مشهد، آزادشهر، نبش چهارراه میلاد، ساختمان پزشکان ۷۷، طبقه ۲
 • 0
 • 05136038056
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 61766
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر رضا آروین

در حال دریافت اطلاعات...
برای گرفتن نوبت، ابتدا تاریخ سپس ساعت را انتخاب کنید
متاسفانه در حال حاضر نوبت آزاد وجود ندارد

نظر بیماران در مورد دکتر رضا آروین

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر رضا آروین را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر رضا آروین ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر رضا آروین، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر رضا آروین چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر رضا آروین، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر رضا آروین انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر رضا آروین به آدرس مشهد، آزادشهر، نبش چهارراه میلاد، ساختمان پزشکان ۷۷، طبقه ۲، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر رضا آروین رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر رضا آروین تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر رضا آروین به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر رضا آروین، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر رضا آروین مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر رضا آروین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر رضا آروین در زمینه پزشک عمومی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر رضا آروین کجاست؟

مطب دکتر رضا آروین به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، آزادشهر، نبش چهارراه میلاد، ساختمان پزشکان ۷۷، طبقه ۲ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر رضا آروین، از طریق شماره تلفن مطب دکتر رضا آروین که 0 - 05136038056 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر رضا آروین چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا آروین، پزشک عمومی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر رضا آروین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر رضا آروین

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر رضا آروین کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر رضا آروین امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر رضا آروین فعال نمیباشد.

Open Popup
X

دکتر رضا آروین

پزشک عمومی

نظر شما به انتخاب دکتر رضا آروین توسط دیگران کمک خواهد کرد.