X
عکس دکتر خاتون حصاری

دکتر خاتون حصاری

نوبت دهی اینترنتی دکتر خاتون حصاری پزشک عمومی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر خاتون حصاری نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • شیراز، خیابان قصردشت، روبروی بیمارستان قلب کوثر، پلاک 100
 • 0
 • 07136233031
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 117990
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر خاتون حصاری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر خاتون حصاری

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر خاتون حصاری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر خاتون حصاری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر خاتون حصاری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر خاتون حصاری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر خاتون حصاری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر خاتون حصاری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر خاتون حصاری به آدرس شیراز، خیابان قصردشت، روبروی بیمارستان قلب کوثر، پلاک 100، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر خاتون حصاری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر خاتون حصاری تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر خاتون حصاری به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر خاتون حصاری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر خاتون حصاری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر خاتون حصاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر خاتون حصاری در زمینه پزشک عمومی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر خاتون حصاری کجاست؟

مطب دکتر خاتون حصاری به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان قصردشت، روبروی بیمارستان قلب کوثر، پلاک 100 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر خاتون حصاری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر خاتون حصاری که 0 - 07136233031 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر خاتون حصاری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر خاتون حصاری، پزشک عمومی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر خاتون حصاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر خاتون حصاری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر خاتون حصاری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر خاتون حصاری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر خاتون حصاری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.