عکس دکتر حمیده پورمیرافضلی

دکتر حمیده پورمیرافضلی

نوبت دهی اینترنتی دکتر حمیده پورمیرافضلی متخصص قلب و عروق در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1402/9/17 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حمیده پورمیرافضلی نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی نرسیده به چهارراه مرادی کوچه جنب دارو خانه امیری زاده ساختمان پزشکان شریف طبقه ۷ واحد۲۴
 • 09904149020
 • 0
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 128765
 • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر حمیده پورمیرافضلی

در حال دریافت اطلاعات...
برای گرفتن نوبت، ابتدا تاریخ سپس ساعت را انتخاب کنید
متاسفانه در حال حاضر نوبت آزاد وجود ندارد

نظر بیماران در مورد دکتر حمیده پورمیرافضلی

پزشک پرطرفدار
بیش از 56% مراجعین، دکتر حمیده پورمیرافضلی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حمیده پورمیرافضلی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حمیده پورمیرافضلی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حمیده پورمیرافضلی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حمیده پورمیرافضلی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حمیده پورمیرافضلی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حمیده پورمیرافضلی به آدرس بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی نرسیده به چهارراه مرادی کوچه جنب دارو خانه امیری زاده ساختمان پزشکان شریف طبقه ۷ واحد۲۴، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حمیده پورمیرافضلی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حمیده پورمیرافضلی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حمیده پورمیرافضلی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حمیده پورمیرافضلی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حمیده پورمیرافضلی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر حمیده پورمیرافضلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حمیده پورمیرافضلی در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حمیده پورمیرافضلی کجاست؟

مطب دکتر حمیده پورمیرافضلی به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس، خیابان سید جمال الدین اسدآبادی نرسیده به چهارراه مرادی کوچه جنب دارو خانه امیری زاده ساختمان پزشکان شریف طبقه ۷ واحد۲۴ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حمیده پورمیرافضلی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حمیده پورمیرافضلی که 09904149020 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حمیده پورمیرافضلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حمیده پورمیرافضلی، متخصص قلب و عروق، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حمیده پورمیرافضلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حمیده پورمیرافضلی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حمیده پورمیرافضلی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حمیده پورمیرافضلی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حمیده پورمیرافضلی فعال نمیباشد.

Open Popup
X

دکتر حمیده پورمیرافضلی

متخصص قلب و عروق

نظر شما به انتخاب دکتر حمیده پورمیرافضلی توسط دیگران کمک خواهد کرد.
طراحی سایت در بندرعباس