عکس دکتر حسین سلیمانی درچه

دکتر حسین سلیمانی درچه

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین سلیمانی درچه پزشک عمومی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر حسین سلیمانی درچه نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • اصفهان، چهارراه پروین، خیابان لاهور، ابتدای بلال شرقی، درمانگاه متخصص داخلی آل ابراهیم وابسته به موسسه خیریه دیابت
 • 0
 • 03132258444
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 100798
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر حسین سلیمانی درچه

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر حسین سلیمانی درچه

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر حسین سلیمانی درچه را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر حسین سلیمانی درچه ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر حسین سلیمانی درچه، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر حسین سلیمانی درچه چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر حسین سلیمانی درچه، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر حسین سلیمانی درچه انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر حسین سلیمانی درچه به آدرس اصفهان، چهارراه پروین، خیابان لاهور، ابتدای بلال شرقی، درمانگاه متخصص داخلی آل ابراهیم وابسته به موسسه خیریه دیابت، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر حسین سلیمانی درچه رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر حسین سلیمانی درچه تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر حسین سلیمانی درچه به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر حسین سلیمانی درچه، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر حسین سلیمانی درچه مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر حسین سلیمانی درچه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر حسین سلیمانی درچه در زمینه پزشک عمومی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر حسین سلیمانی درچه کجاست؟

مطب دکتر حسین سلیمانی درچه به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، چهارراه پروین، خیابان لاهور، ابتدای بلال شرقی، درمانگاه متخصص داخلی آل ابراهیم وابسته به موسسه خیریه دیابت واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر حسین سلیمانی درچه، از طریق شماره تلفن مطب دکتر حسین سلیمانی درچه که 0 - 03132258444 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر حسین سلیمانی درچه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین سلیمانی درچه، پزشک عمومی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر حسین سلیمانی درچه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر حسین سلیمانی درچه

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر حسین سلیمانی درچه کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر حسین سلیمانی درچه امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر حسین سلیمانی درچه فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.