X
عکس دکتر جواد گرگی

دکتر جواد گرگی

نوبت دهی اینترنتی دکتر جواد گرگی پزشک عمومی در شهر بوشهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر جواد گرگی نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • بوشهر، خیابان مطهری، ساختمان عرفان، طبقه ۲
 • 0
 • 07733559098
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 63329
 • بوشهر

نوبت دهی اینترنتی دکتر جواد گرگی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر جواد گرگی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر جواد گرگی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر جواد گرگی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر جواد گرگی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر جواد گرگی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر جواد گرگی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر جواد گرگی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر جواد گرگی به آدرس بوشهر، خیابان مطهری، ساختمان عرفان، طبقه ۲، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر جواد گرگی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر جواد گرگی تنها بیماران بوشهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر جواد گرگی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر بوشهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بوشهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر جواد گرگی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر جواد گرگی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر جواد گرگی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر جواد گرگی در زمینه پزشک عمومی، در شهر بوشهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر جواد گرگی کجاست؟

مطب دکتر جواد گرگی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر بوشهر فعالیت میکند، بوشهر، خیابان مطهری، ساختمان عرفان، طبقه ۲ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر جواد گرگی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر جواد گرگی که 0 - 07733559098 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر جواد گرگی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جواد گرگی، پزشک عمومی، در شهر بوشهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر جواد گرگی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر جواد گرگی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر جواد گرگی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر جواد گرگی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر جواد گرگی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.