X
عکس دکتر جمشید شایان فر

دکتر جمشید شایان فر

نوبت دهی اینترنتی دکتر جمشید شایان فر پزشک عمومی در شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر جمشید شایان فر نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر جمشید شایان فر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر جمشید شایان فر

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر جمشید شایان فر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر جمشید شایان فر ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر جمشید شایان فر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر جمشید شایان فر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر جمشید شایان فر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر جمشید شایان فر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر جمشید شایان فر به آدرس ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر جمشید شایان فر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر جمشید شایان فر تنها بیماران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر جمشید شایان فر به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر جمشید شایان فر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر جمشید شایان فر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر جمشید شایان فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر جمشید شایان فر در زمینه پزشک عمومی، در شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر جمشید شایان فر کجاست؟

مطب دکتر جمشید شایان فر به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر فعالیت میکند، واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر جمشید شایان فر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر جمشید شایان فر که 0 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر جمشید شایان فر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جمشید شایان فر، پزشک عمومی، در شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر جمشید شایان فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر جمشید شایان فر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر جمشید شایان فر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر جمشید شایان فر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر جمشید شایان فر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.