X
عکس دکتر بهدخت آل علی

دکتر بهدخت آل علی

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهدخت آل علی پزشک عمومی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بهدخت آل علی نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • شیراز، بلوار مدرس، درب دوم پایگاه هوایی، خیابان شهید دوران، نرسیده به چهارراه شریف آباد، کوچه 22
 • 0
 • 07137201471
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 74213
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهدخت آل علی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بهدخت آل علی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر بهدخت آل علی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر بهدخت آل علی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بهدخت آل علی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بهدخت آل علی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بهدخت آل علی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بهدخت آل علی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بهدخت آل علی به آدرس شیراز، بلوار مدرس، درب دوم پایگاه هوایی، خیابان شهید دوران، نرسیده به چهارراه شریف آباد، کوچه 22، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بهدخت آل علی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بهدخت آل علی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بهدخت آل علی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بهدخت آل علی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بهدخت آل علی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر بهدخت آل علی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بهدخت آل علی در زمینه پزشک عمومی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بهدخت آل علی کجاست؟

مطب دکتر بهدخت آل علی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، بلوار مدرس، درب دوم پایگاه هوایی، خیابان شهید دوران، نرسیده به چهارراه شریف آباد، کوچه 22 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بهدخت آل علی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بهدخت آل علی که 0 - 07137201471 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بهدخت آل علی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهدخت آل علی، پزشک عمومی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بهدخت آل علی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بهدخت آل علی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بهدخت آل علی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بهدخت آل علی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بهدخت آل علی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.