X
عکس دکتر الهام دیندار اینالو

دکتر الهام دیندار اینالو

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهام دیندار اینالو پزشک عمومی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر الهام دیندار اینالو نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • شیراز خیابان قدوسی غربی حد فاصل کوچه 23 و 25 ساختمان آنا طبقه اول واحد 3
 • 09372829454
 • 07136329117
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 144941
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهام دیندار اینالو

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر الهام دیندار اینالو

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر الهام دیندار اینالو را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر الهام دیندار اینالو در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر الهام دیندار اینالو، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر الهام دیندار اینالو چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر الهام دیندار اینالو، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر الهام دیندار اینالو انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر الهام دیندار اینالو به آدرس شیراز خیابان قدوسی غربی حد فاصل کوچه 23 و 25 ساختمان آنا طبقه اول واحد 3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر الهام دیندار اینالو رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر الهام دیندار اینالو تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر الهام دیندار اینالو به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر الهام دیندار اینالو، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر الهام دیندار اینالو مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر الهام دیندار اینالو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر الهام دیندار اینالو در زمینه پزشک عمومی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر الهام دیندار اینالو کجاست؟

مطب دکتر الهام دیندار اینالو به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز خیابان قدوسی غربی حد فاصل کوچه 23 و 25 ساختمان آنا طبقه اول واحد 3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر الهام دیندار اینالو، از طریق شماره تلفن مطب دکتر الهام دیندار اینالو که 09372829454 - 07136329117 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر الهام دیندار اینالو چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر الهام دیندار اینالو، پزشک عمومی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر الهام دیندار اینالو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر الهام دیندار اینالو

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر الهام دیندار اینالو کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر الهام دیندار اینالو امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر الهام دیندار اینالو فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.