عکس دکتر الهام السادات کشاورز

دکتر الهام السادات کشاورز

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهام السادات کشاورز پزشک عمومی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر الهام السادات کشاورز نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • مشهد، کوهسنگی، کوهسنگی ۶، بعد از چهارراه اول، ساختمان پزشکان سینا، طبقه ۳
 • 09153197247
 • 09370130545
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 151139
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهام السادات کشاورز

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر الهام السادات کشاورز

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر الهام السادات کشاورز را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر الهام السادات کشاورز ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر الهام السادات کشاورز، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر الهام السادات کشاورز چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر الهام السادات کشاورز، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر الهام السادات کشاورز انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر الهام السادات کشاورز به آدرس مشهد، کوهسنگی، کوهسنگی ۶، بعد از چهارراه اول، ساختمان پزشکان سینا، طبقه ۳، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر الهام السادات کشاورز رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر الهام السادات کشاورز تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر الهام السادات کشاورز به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر الهام السادات کشاورز، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر الهام السادات کشاورز مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر الهام السادات کشاورز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر الهام السادات کشاورز در زمینه پزشک عمومی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر الهام السادات کشاورز کجاست؟

مطب دکتر الهام السادات کشاورز به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، کوهسنگی، کوهسنگی ۶، بعد از چهارراه اول، ساختمان پزشکان سینا، طبقه ۳ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر الهام السادات کشاورز، از طریق شماره تلفن مطب دکتر الهام السادات کشاورز که 09153197247 - 09370130545 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر الهام السادات کشاورز چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر الهام السادات کشاورز، پزشک عمومی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر الهام السادات کشاورز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر الهام السادات کشاورز

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر الهام السادات کشاورز کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر الهام السادات کشاورز امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر الهام السادات کشاورز فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.