X
عکس دکتر الناز نیکومرام

دکتر الناز نیکومرام

نوبت دهی اینترنتی دکتر الناز نیکومرام پزشک عمومی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر الناز نیکومرام نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • تبریز، خیابان آزادی، روبروی شیخ الرئیس، طبقه 6، واحد12
 • 0
 • 04133356083
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 101032
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر الناز نیکومرام

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر الناز نیکومرام

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر الناز نیکومرام را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر الناز نیکومرام در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر الناز نیکومرام، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر الناز نیکومرام چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر الناز نیکومرام، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر الناز نیکومرام انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر الناز نیکومرام به آدرس تبریز، خیابان آزادی، روبروی شیخ الرئیس، طبقه 6، واحد12، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر الناز نیکومرام رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر الناز نیکومرام تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر الناز نیکومرام به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر الناز نیکومرام، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر الناز نیکومرام مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر الناز نیکومرام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر الناز نیکومرام در زمینه پزشک عمومی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر الناز نیکومرام کجاست؟

مطب دکتر الناز نیکومرام به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان آزادی، روبروی شیخ الرئیس، طبقه 6، واحد12 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر الناز نیکومرام، از طریق شماره تلفن مطب دکتر الناز نیکومرام که 0 - 04133356083 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر الناز نیکومرام چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر الناز نیکومرام، پزشک عمومی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر الناز نیکومرام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر الناز نیکومرام

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر الناز نیکومرام کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر الناز نیکومرام امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر الناز نیکومرام فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.