عکس دکتر الناز درخشان

دکتر الناز درخشان

نوبت دهی اینترنتی دکتر الناز درخشان پزشک عمومی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر الناز درخشان نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • تبریز، ولیعصر، خیابان رازی، ساختمان رازی، طبقه3
 • 0
 • 04133312982
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 165520
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر الناز درخشان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر الناز درخشان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر الناز درخشان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر الناز درخشان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر الناز درخشان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر الناز درخشان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر الناز درخشان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر الناز درخشان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر الناز درخشان به آدرس تبریز، ولیعصر، خیابان رازی، ساختمان رازی، طبقه3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر الناز درخشان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر الناز درخشان تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر الناز درخشان به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر الناز درخشان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر الناز درخشان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر الناز درخشان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر الناز درخشان در زمینه پزشک عمومی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر الناز درخشان کجاست؟

مطب دکتر الناز درخشان به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، ولیعصر، خیابان رازی، ساختمان رازی، طبقه3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر الناز درخشان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر الناز درخشان که 0 - 04133312982 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر الناز درخشان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر الناز درخشان، پزشک عمومی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر الناز درخشان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر الناز درخشان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر الناز درخشان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر الناز درخشان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر الناز درخشان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.