عکس دکتر ابوالقاسم فصیحی

دکتر ابوالقاسم فصیحی

نوبت دهی اینترنتی دکتر ابوالقاسم فصیحی پزشک عمومی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ابوالقاسم فصیحی نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • اصفهان، چهارراه رزمندگان، خیابان رباط، جنب بانک کشاورزی، مجتمع جالینوس، طبقه دوم، واحد 3
 • 0
 • 03134427243
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 87166
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر ابوالقاسم فصیحی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ابوالقاسم فصیحی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر ابوالقاسم فصیحی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر ابوالقاسم فصیحی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ابوالقاسم فصیحی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ابوالقاسم فصیحی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ابوالقاسم فصیحی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ابوالقاسم فصیحی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ابوالقاسم فصیحی به آدرس اصفهان، چهارراه رزمندگان، خیابان رباط، جنب بانک کشاورزی، مجتمع جالینوس، طبقه دوم، واحد 3، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ابوالقاسم فصیحی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ابوالقاسم فصیحی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ابوالقاسم فصیحی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ابوالقاسم فصیحی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ابوالقاسم فصیحی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر ابوالقاسم فصیحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ابوالقاسم فصیحی در زمینه پزشک عمومی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ابوالقاسم فصیحی کجاست؟

مطب دکتر ابوالقاسم فصیحی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، چهارراه رزمندگان، خیابان رباط، جنب بانک کشاورزی، مجتمع جالینوس، طبقه دوم، واحد 3 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ابوالقاسم فصیحی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ابوالقاسم فصیحی که 0 - 03134427243 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ابوالقاسم فصیحی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ابوالقاسم فصیحی، پزشک عمومی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالقاسم فصیحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ابوالقاسم فصیحی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ابوالقاسم فصیحی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ابوالقاسم فصیحی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ابوالقاسم فصیحی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.