عکس دکتر آزیتا دلپسند

دکتر آزیتا دلپسند

نوبت دهی اینترنتی دکتر آزیتا دلپسند پزشک عمومی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آزیتا دلپسند نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • تهران، اکباتان، خیابان نفیسی، خیابان عظیمی، پلاک ۲۱، همکف
 • 0
 • 02144675892
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 74471
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر آزیتا دلپسند

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آزیتا دلپسند

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر آزیتا دلپسند را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر آزیتا دلپسند ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آزیتا دلپسند، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آزیتا دلپسند چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آزیتا دلپسند، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آزیتا دلپسند انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آزیتا دلپسند به آدرس تهران، اکباتان، خیابان نفیسی، خیابان عظیمی، پلاک ۲۱، همکف، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آزیتا دلپسند رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آزیتا دلپسند تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آزیتا دلپسند به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آزیتا دلپسند، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آزیتا دلپسند مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر آزیتا دلپسند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آزیتا دلپسند در زمینه پزشک عمومی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آزیتا دلپسند کجاست؟

مطب دکتر آزیتا دلپسند به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، اکباتان، خیابان نفیسی، خیابان عظیمی، پلاک ۲۱، همکف واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آزیتا دلپسند، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آزیتا دلپسند که 0 - 02144675892 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آزیتا دلپسند چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آزیتا دلپسند، پزشک عمومی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آزیتا دلپسند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آزیتا دلپسند

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آزیتا دلپسند کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آزیتا دلپسند امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آزیتا دلپسند فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.