عکس دکتر آزاده احمدی

دکتر آزاده احمدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر آزاده احمدی پزشک عمومی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آزاده احمدی نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • مشهد، خیابان راهنمایی، خیابان راهنمایی20/1، (چهارراه سلمان فارسی به سمت فلسطین)، جنب داروخانه دکتر شور، طبقه 4
 • 09150403358
 • 0
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 127733
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر آزاده احمدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آزاده احمدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر آزاده احمدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر آزاده احمدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آزاده احمدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آزاده احمدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آزاده احمدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آزاده احمدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آزاده احمدی به آدرس مشهد، خیابان راهنمایی، خیابان راهنمایی20/1، (چهارراه سلمان فارسی به سمت فلسطین)، جنب داروخانه دکتر شور، طبقه 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آزاده احمدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آزاده احمدی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آزاده احمدی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آزاده احمدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آزاده احمدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر آزاده احمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آزاده احمدی در زمینه پزشک عمومی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آزاده احمدی کجاست؟

مطب دکتر آزاده احمدی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، خیابان راهنمایی، خیابان راهنمایی20/1، (چهارراه سلمان فارسی به سمت فلسطین)، جنب داروخانه دکتر شور، طبقه 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آزاده احمدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آزاده احمدی که 09150403358 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آزاده احمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آزاده احمدی، پزشک عمومی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده احمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آزاده احمدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آزاده احمدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آزاده احمدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آزاده احمدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.