X
عکس دکتر آرمان حراجی

دکتر آرمان حراجی

نوبت دهی اینترنتی دکتر آرمان حراجی پزشک عمومی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر آرمان حراجی نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • تهران، خیابان دستگردی، بین ولیعصر و جردن، پلاک 283، طبقه 6
 • 0
 • 0218865809
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 38754
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر آرمان حراجی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر آرمان حراجی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر آرمان حراجی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر آرمان حراجی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر آرمان حراجی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر آرمان حراجی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر آرمان حراجی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر آرمان حراجی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر آرمان حراجی به آدرس تهران، خیابان دستگردی، بین ولیعصر و جردن، پلاک 283، طبقه 6، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر آرمان حراجی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر آرمان حراجی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر آرمان حراجی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر آرمان حراجی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر آرمان حراجی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

دکتر آرمان حراجی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر آرمان حراجی در زمینه پزشک عمومی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر آرمان حراجی کجاست؟

مطب دکتر آرمان حراجی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان دستگردی، بین ولیعصر و جردن، پلاک 283، طبقه 6 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر آرمان حراجی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر آرمان حراجی که 0 - 0218865809 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر آرمان حراجی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آرمان حراجی، پزشک عمومی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر آرمان حراجی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر آرمان حراجی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر آرمان حراجی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر آرمان حراجی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر آرمان حراجی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.