X
عکس افشین رضاعی

افشین رضاعی

نوبت دهی اینترنتی افشین رضاعی پزشک عمومی در شهر رشت و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از افشین رضاعی نوبت بگیرید.

 • عمومی
 • رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، کوچه اقاقیا (جنب داروخانه ایروانی)، ساختمان پزشکان شایان، طبقه1، واحد1
 • 0
 • 0 ، 01333131311
 • پزشک عمومی
 • نظام پزشکی: 62671
 • رشت

نوبت دهی اینترنتی افشین رضاعی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد افشین رضاعی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، افشین رضاعی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای افشین رضاعی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی افشین رضاعی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از افشین رضاعی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از افشین رضاعی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با افشین رضاعی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب افشین رضاعی به آدرس رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، کوچه اقاقیا (جنب داروخانه ایروانی)، ساختمان پزشکان شایان، طبقه1، واحد1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای افشین رضاعی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا افشین رضاعی تنها بیماران رشت را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه افشین رضاعی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی، در شهر رشت مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در رشت و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با افشین رضاعی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با افشین رضاعی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی دریافت کنند.

افشین رضاعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

افشین رضاعی در زمینه پزشک عمومی، در شهر رشت فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب افشین رضاعی کجاست؟

مطب افشین رضاعی به عنوان یک پزشک پزشک عمومی در شهر رشت فعالیت میکند، رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، کوچه اقاقیا (جنب داروخانه ایروانی)، ساختمان پزشکان شایان، طبقه1، واحد1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب افشین رضاعی، از طریق شماره تلفن مطب افشین رضاعی که 0 - 0 ، 01333131311 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت افشین رضاعی چقدر است؟

هزینه ویزیت افشین رضاعی، پزشک عمومی، در شهر رشت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل افشین رضاعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب افشین رضاعی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از افشین رضاعی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به افشین رضاعی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به افشین رضاعی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.